Nasza nowa strona internetowa: www.energo-complex.pl
Language:
   
 


Nasza firma nieustannie rozszerza zakres świadczonych usług, produkcję zaawansowanych urządzeń kontrolno-pomiarowych oraz wdraża nowoczesne technologie w branży elektroenergetycznej. Dlatego też cały czas intensywnie poszukujemy nowych, otwartych umysłów do pracy w zespole projektowo-badawczym.

Poszukujemy również pracowników z uprawnieniami do pracy w przemyśle elektroenergetycznym, elektromonterów i pomiarowców.

Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania, posiadasz niezbędne umiejętności, masz już doświadczenie lub też jesteś absolwentem wyższej uczelni, chcesz pracować w nowoczesnej i prężnej firmie, gdzie możesz spełniać swoje zawodowe aspiracje, zadzwoń lub wyślij do nas e-mail w celu umówienia spotkania.

Jeżeli jesteś zainteresowany odbyciem stażu lub praktyki studenckiej, skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie.

Zapewnimy Ci kontakt z fachowcami o najwyższym światowym poziomie z kraju i za granicy. Pracę na sprzęcie pomiarowym najlepszych firm na rynku. Jeżeli pomiary i diagnostyka transformatorów leży w kręgu twoich zainteresowań, będziesz mógł sam wykonywać pomiary, kontaktować się ze światowymi autorytetami i pogłębić swoją wiedzę.

Prześlij swoje CV, umów się na rozmowę kwalifikacyjną.Skontaktuj się znami


Energo-Complex Sp. z o.o.
Lotników 9
41-949 Piekary Śląskie
P O L A N D
+48 32 7756 700
+48 32 7756 702
+48 601 260 808

 
Copyright © 1998-2015 Energo-Complex