Nasza nowa strona internetowa: www.energo-complex.pl
Language:
   
 


Maschinenfabrik Reinhausen GmbH

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Maschinenfabrik Reinhausen GmbH. Wykonujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produkowanych przez nich przełączników. Prowadzimy sprzedaż urządzeń i akcesoriów produkowanych przez firmę MR i Messko. W ofercie znajdują się podobciążeniowe przełączniki zaczepów, napędy, termometry, wskaźniki poziomu oleju itp.

www.reinhausen.comCertyfikat firmy Maschinenfabrik
Reinhausen GmbH


Weidmann Electrical Technology AG

Od 2012 roku jesteśmy przedstawicielem firmy WEIDMANN, która jest światowym liderem w dziedzinie izolacji elektrycznej dla producentów transformatorów i użytkowników. Podstawową działalnością firmy jest projektowanie i produkcja rozwiązań dla aplikacji wysoko-temperaturowych. WEIDMANN dostarcza również proste, ale zaawansowane technologicznie urządzenia do monitoringu transformatorów. Nasza firma zajmuje się promocją marki WEIDMANN na terenie Polski oraz dostawą urządzeń monitorujących on-line zawartość wodoru w oleju transformatorowym.

www.weidmann-electrical.com


OMICRON electronics GmbH

W 2013 roku podpisaliśmy umowę z firmą OMICRON o wyłączności dostaw na terenie Polski w zakresie aparatury pomiarowej dla obwodów pierwotnych. Dostarczamy aparaturę pomiarową i prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi. Firma OMICRON sprzedaje swoje urządzenia w ponad 140 krajach świata, łącząc najlepszą technologię z doskonała jakością.

www.omicron.at


Politechnika Opolska

Naszym głównym partnerem naukowym jest Politechnika Opolska razem budujemy pomost pomiędzy światem nauki a przemysłu. Dzięki współpracy z tą uczelnią możemy rozwijać nasze badania naukowe w zakresie udoskonalania metod diagnostyki transformatorów. Wspólnie edukujemy naszych klientów poprzez liczne szkolenia i seminaria oraz wydawnictwa naukowe. Cyklicznie organizujemy międzynarodowe sympozja i konferencje.

www.po.opole.pl

Energo-Complex Sp. z o.o.
Lotników 9
41-949 Piekary Śląskie
P O L A N D
+48 32 7756 700
+48 32 7756 702
+48 601 260 808

 
Copyright © 1998-2015 Energo-Complex